• ROSSETA s.r.o.
  • Školská 144, Terchová

Vodohospodárske práce | Rosseta s.r.o.

Spoločnosť Rosseta s.r.o. sa zaoberá stavebnými, výkopovými a zemnými prácami, ktoré sú prevažne vodohospodárskeho charakteru. Medzi naše hlavné služby patrí odbahňovanie rybníkov, oprava rybničných objektov, výstavba bezpečnostných prelivov, kamenných stien, vypúšťacích objektov, rekultivácia skládok, čistenie a úprava vodných tokov a regulácia tokov.

Ponúkame Vám najlepšiu kvalitu Terchovského pieskovca, ktorý je overený už našimi predkami a stavby zhotovené z nášho kameňa odolali neľútostnému zubu času nie len celé desaťročia ale aj storočia.

Náš sortiment

Obrovskou prednosťou Terchovského prírodného kameňa je bezpochyby fakt,
že pri jeho použití ako stavebného materiálu prežije dlhé desaťročia
a tešiť sa z neho budú i ďalšie generácie..

O nás

Terchovský kameň už od počiatku 20. storočia.

Najkvalitnejší štiepaný pieskovec na našom trhu. Terchovský pieskovec je hornina sedimentárneho pôvodu, vznikla spevnením piesku v období paleogénu (60 milionmi Rokov).

V každom páse pieskovca je vždy niekoľko vrstiev, postupne navrstvených na seba v hrúbke od 1 – do 30 cm. Rozmanitosť vrstiev pieskovca je predurčený k takmer neobmedzenej škále využitia v záhradnej i stavebnej architektúre. Najtenšie vrstvy pieskovca o hrúbke 1 – 3 cm sa hodí na lepené obklady ako napr. kúpeľne, kuchyne, krby a silnejšie vrstvy k samonosným obkladom a pieskovcovým plotom. Dlažby (tzv. Pieskovcové šľapáky) v hrúbke 3 – 5, 4 – 7, 7 – 15 cm, môžeme použiť napr. miesto zámkovej dlažby, alebo ako okrasné pieskovcové chodníky v záhrade.

Slovo klienta

Rýchly kontaktný
formulár

Napíšte nám rýchlu správu

Naši partneri